Proč se do online kurzů pustit?

Přemýšlíte, jak získat první pracovní zkušenosti? Zvažujete nástup do práce nebo hledáte stáž? Máte pocit, že byste měli přemýšlet nad svou kariérou, ale nevíte jak začít? Série krátkých online kurzů z dílny Kariérního centra MU vám aktuálně pomůže s přípravou na první výběrové řízení.

Projít si online kurzy se vyplatí, protože jsou…
🗸 přehledné.

Všechny potřebné informace najdete vždy pohromadě v rámci jednoho krátkého kurzu.

🗸 stručné.

Každý z kurů zvládnete za jedno odpoledne.

🗸 neomezené.

Kurzy nemají žádný určený deadline, takže je můžete studovat kdykoliv budete mít čas a chuť.

🗸 pohotové.

Nově získané znalosti můžete díky interaktivitě kurzů okamžitě průběžně testovat.

🗸 prověřené.

Online kurzy tvoří nebo konzultují kariérní poradci a personalisté, kteří do nich vkládají ověřené rady z praxe.

Kdo tvoří online kurzy?

Kariérní centrum MU. To funguje jako prostředník mezi studenty, čerstvými absolventy a zaměstnavateli. Pomáhá studentům Muni s přípravou na vstup na trh práce – ať už prostřednictvím pohovorů nanečisto, konzultací CV, kariérního portálu JobCheckIN, offline kurzů měkkých dovedností anebo právě nově online kurzů. Mimo to se věnuje kariérnímu poradenství a pořádání akcí, kde se můžete osobně setkat se zaměstnavateli z vašeho oboru a zaujmout je třeba životopisem upraveným podle naše online návodu!